دسته بندی نشده

مجموعه کارخانه های ABB

ABB شرکتی است که دارای تکنولوژی پیشرفته بوده و در جهت توسعه صنعت سیستم های اتوماسیون گام بر می دارد. تاریخچه این سازنده به ۱۳۰ سال پیش باز می گردد و اکنون شعبه های ABB در ۱۰۰ کشور فعالیت می کنند و تعداد کارکنان آن بیش از ۱۳۵۰۰۰ نفر است.
حدوداً بیش از ۴۰ سالاس که متخصصان ABB در حال توسعه فن آوری های نوینی برای اتصال دیجیتال و کنترل تجهیزات صنعتی و سیستم های صنعتی هستند. در طول این مدت، ۷۰،۰۰۰ سیستم کنترل نصب و راه اندازی شده برای مشتریان و بیش از ۷۰ میلیون دستگاه را ادغام کردند.
هر روزه این سازنده راه حل های افزایش امنیت و بهره وری و همچنین راه حل های تولیدی  را در صنایع مختلف و در سراسر جهان منتشر می کند.
تمام محصولات، سیستم ها و راه حل های پیچیده ABB با توجه به محیط زیست توسعه می یابند. با توجه به افزایش بهره وری انرژی و بهره وری تجهیزات، تاثیر مضر روی طبیعت کاهش می یابد.
مشاهده بیشتر

مدیریت

شرکت صنعت محرک امید آریا از سال 1378 با عنوان بازرگانی صابونچی و با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز کشور و با توجه به زمینه همکاری های مشترک و نزدیک با سازندگان و تامین کنندگان مطرح ترکیه فعالیت کاری خود را آغاز کرده و در طی مدت کوتاهی موفق به اخذ نمایندگی از شرکت MAS-DAF که یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده پمپ های صنعتی در کشور ترکیه می باشد،گردید و با توجه به کیفیت مطلوب تولیدات این شرکت ، توانست جایگاه خوبی در بین مصرف کنندگان با توجه به قیمت تحویلی و کیفیت آنها اینجاد نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا